logo

e-ticaret paketleri

Rıdvan Dilmen İfade Verdi

Reklam ajansı adı altında çalışan ‘özel telekulak’ çetesine eşi ve sevgilisini dinlettiği iddia edilen eski milli futbolcu ve spor yazarı Rıdvan Dilmen, ifade vermek üzere Beşiktaş’taki İstanbul Adliyesi‘ne geldi. Savcıya soruşturmayla ilgili ifadesini veren Dilmen, işlemlerin tamamlanmasının ardından adliyeden ayrıldı.

Dilmen basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakırken, “Tanju Çolak’ı dinlettiğiniz iddiaları doğru mu?” sorusu üzerine “Yok öyle bir şey” demekle yetindi.

Dilmen’in avukatı Serdar Emin Canacankatan ise basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Sporcu kişiliğiyle topluma her zaman örnek olan müvekkilimiz bir yanlış anlama sonucu ifadesini verdi. Akşam serbest bırakıldı. Bugün savcımızın talimatıyla geldi, ifadesini verdi ve şuan itibariyle serbest. Hukuki süreç devam ediyor. Hep birlikte izleyeceğiz. Devam eden bir dava olduğu için daha fazla bilgi vermemiz usule aykırı. Müvekkilim aynı seçkin kimliğiyle kamuoyuna yol göstermeye devam edecektir. Bugünden itibaren normal hayatına dönmüştür” dedi.

Dilmen, dünkü operasyonda gözaltına alınmış ancak savcılık sorgusunun ardından serbest bırakılmıştı. Rıdvan Dilmen’in avukatı, müvekkilinin adliyede ifade vereceğini açıklamıştı.

1277 Kez Görüntülendi. Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ