logo

e-ticaret paketleri

Mynet’ten bir ilk daha

Mynet’ten bir ilk daha

Mynet’ten bir ilk daha
Türkiye internet sektörünün dev ve öncü markası Mynet, Facebook Zaman Tüneli için özel uygulama geliştiren ve devreye alan ilk Türk yayıncı oldu.

 

İnternet sektöründe imza attığı önemli işbirlikleri ve yenilikçi yaklaşımı ile sektörde öncü olan ve aylık 10 milyona yaklaşan gerçek kullanıcı, 39 milyon tekil ziyaretçi sayısıyla ile Türkiye’nin lider internet portalı Mynet’in yine bir ilke imza atıyor ve Facebook Zaman Tüneli uygulaması ile kullanıcılarına yepyeni bir sosyal paylaşım deneyimi sunuyor. Mynet kullanıcıları, yeni uygulama sayesinde takip ettikleri haberleri ve beğenilerini zaman tünellerinde görebilmenin yanında paylaşabilecekler de. Üstelik bunu yaparken, paylaşımlarının tüm kontrolü kullanıcıların elinde olacak.

Uygulama nasıl çalışıyor?

Facebook Zaman Tüneli için geliştirilen uygulama ile Mynet’te paylaşmak artık çok daha kolay.  Mynet kullanıcıları, arkadaşlarının neler okuduğunu, hangi videoları izlediğini zaman tünellerinde sıcağı sıcağına takip edebilecekler. Kullanıcılar kendilerine ait bütün paylaşımları, “Benim Paylaşımlarım” özel sekmesi altında listenmiş olarak görebilecek, dilediği paylaşımı ekleyip kaldırabilecek. Kontrol kullanıcının kendi elinde olduğu için, paylaşmak istemediklerini listelerinden kolaylıkla silebilme özelliğini de beraberinde getiriyor. Kullanıcılar, Mynet servislerinde gezerken “Zaman Tüneli” paylaşımını açık konumda tutarak, bu yeni özelliklerden yararlanabiliyor olacaklar. Mynet’in Facebook Zaman Tüneli için hazırladığı yeni uygulama Mart ayı itibariyle hayata geçti.

3013 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ