logo

e-ticaret paketleri

Erdoğan – Güç Elması Duruşu

Erdoğan – Güç Elması Duruşu


GÜÇ ELMASI Duruşu
ABD Başkanı Barack Obama ile önceki gün Güney Kore’de bir araya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın görüşme sonrası kameraların karşısında yaptığı bir hareket Alman basınının ilgisini çekti.

Bu duruş hakkında internet medyasında çeşitli yorumlar yapılmaktadır. Bu hareketi aslinda Masonlar yapar diyenlerin yanı sıra “İlluminati: sizin tek dünya devleti fikrinizi ve eski dünyayı talan etme fikinizi destekliyorum” gibi yorumlar da yapıldı.
İşte Güç Elması yapan liderler

Almanya’nın en çok satan gazetesi BILD, Erdoğan’ın iki elinin parmaklarını önünde birleştirdiği hareketi ilk olarak Alman Başbakanı Angela Merkel’in yaptığını, ardından birçok liderin de aynı şekilde görüntülendiğini yazdı.

Alman Dışişleri Bakanı Guido Westerwelle, eski Almanya Cumhurbaşkanı Cristian Wulff, Rusya Devlet Başkanı Dimirti Medyedev ve Cornwall Düşesi Camilla’nın da aynı halde pozlarını yayınlayan gazete bu hareketin “güç elması” olarak adlandırıldığını belirtti.

Gazeteye konuşan vücut dili uzmanı Sabine Mühlisch de “Bu hareketi yapan kişi, enerjisini karşısındakine yönelterek onun duygularını kontrol eder” yorumunu yaptı.

9967 Kez Görüntülendi. Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

#

Erdoğan – Güç Elması Duruşu” için 4 Yorum