logo

e-ticaret paketleri

Steve Jobs’un Biyolojik Babası

Steve Jobs’un Biyolojik Babası

Steve Jobs‘un Biyolojik Babası 50 yıldır görmediği oğluna kahve teklif etti. Yakalandığı pankreas kanseri nedeniyle geçen hafta CEO‘luk görevinden istifa eden Apple‘ın efsane patronu Steve Jobs‘un (56) doktorlarından kötü haber! Doktorlar Jobs’un en fazla 3 ay ömrü kaldığını açıkladı. Doktorlara göre Jobs en iyi ihtimalle 6 ay yaşayabilir. Tüm bu gelişmelerin ardından “dijital devrim lideri” Jobs’un biyolojik babası elli yıldır hiç görmediği oğluyla bir kahve içmek istediğini açıkladı.
Suriyeli bir göçmen olan 80 yaşındaki Abdülfattah John Jandali, Reno’da bir casino yöneticisi olarak çalışıyor. Jandali, daha birkaç yıl öncesine kadar, eski eşi Joanne Simpson ile evlatlık verdikleri Steve Jobs’ın Apple’ın CEO’su olduğunu bilmediğini söyledi. Jandali, birkaç kez oğluyla iletişim kurmaya çalıştığını, ancak Steve Jobs’ın “benim paramın peşinde koşuyor” diye düşünmesini istemediği için telefon etmediğini belirtti.

Kendisine kalsa oğlunu evlatlık vermeyeceğini, ancak eşi Joanne Simpson’un ailesinin bir Suriyeli ile evli olmasını asla onaylamadığını kaydeden Jandali, “Keşke Steve bana telefon etse” dedi. Kendi sağlığının da giderek kötüye gittiğini belirten Jandali, “Çok geç olmadan, bir araya gelip bir fincan kahve içsek ne mutlu olurum” diye konuştu. Steve Jobs, kendisini evlatlık edinen Paul ve Clara Jobs tarafından büyütülmüştü.

Kasım CİNDEMİR /WASHINGTON

3207 Kez Görüntülendi. Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ