logo

e-ticaret paketleri

BBP’den MHP’ye çağrı

“Gelin birleşelim”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, birleşelim çağrısına, BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu, farklı bir öneri getirdi. Topçu, “Gelsinler BBP’de birleşelim. Denenmemişim, tertemizim, mazimde hiçbir şey yok. Davet ediyorum” dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, milliyetçi görüşü bir araya getirme çabaları kapsamında, ilk ziyaretini, MHP eski Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş’in oğlu Tuğrul Türkeş’in kurduğu Aydınlık Türkiye Partisi’ne(ATP) yapmış, BBP ile de görüşeceği sinyalini vermişti.
BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu ANKA’ya yaptığı açıklamada, BBP’nin bir milyon oy aldığını, 81 ilde teşkilatı olan bir parti olduğunu söyleyerek, “18 yıllık bir geçmişim var. Bu geçmişte BBP’nin millet önünde başını öne eğecek herhangi bir siyasi tutumu olmuş mu? Hayır. 21 Belediye almışım. Ülkenin bu hale gelmesinde de tek temiz eli olan benim. Terörde, ekonomide, işsizlikte geldiğimiz nokta. Bunda, meclisteki ve dışındaki partilerin, hepsinin vebali var” dedi. Milletin deneyeceği parti olarak bir tek kendilerinin kaldığını öne süren Topçu, “Benim adım zaten ‘büyük birlik’, ben büyük birlikler istiyorum. Denenmemişim, tertemizim, mazimde hiçbir şey yok. Büyük birlikler olsun, Gelin BBP’de olsun. Fikri müdrik etrafında büyük birliklerden yanayım ben. Ben davet ediyorum. Ben denenmemişim, herkes denenmiş görmüşüz” diye konuştu.

ANKA

1238 Kez Görüntülendi. Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ

BENZER HABERLER